Pikavillit ravit !

>> KILPAILUT JÄRJESTÄÄ RJAZÀN TROTTERS

Osallistuminen / Rajoitukset
>> Sama hevonen ei voi juosta kuin yhdessä lähdössä .
>> Yhdeltä omistajalta / tallilta rajattomasti hevosia / lähtö.
>> Keksityt kuskit ovat sallittuja, ohjastajaa ei ole myöskään pakko merkitä !
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella
>> OSALLISTUT AUTOMAATTISESTI KAIKKIIN RAVIPÄIVIIN !
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella

Osallistuminen:
>> MUISTATHAN BR-TAGIN ILMOITTAUTUMISEESI !
>> Järjestähän osallistujat hitaimmasta nopeimpaan !
>> Väärässä muodossa olevat tai väärin ilmoitetut osallistumiset hylätään ilman erillistä ilmoitusta !

Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen raivo09@outlook.com otsikolla: rjazanvillit3.

Osallistuminen päättyy 06.05.2019, klo. 22.00 jonka jälkeen tulleet osallistumiset hylätään.

Lähtö x (rivinvaihto)
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys -- <*br> POISTA TÄHTI !
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKo) 00,0ly -- )

Kilpailupäivät:
06.05.2019
07.05.2019
08.05.2019
09.05.2019
10.05.2019
11.05.2019

Lähdöt
Lämminveriset.
Lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset, Ryhmäajo 1609m. p. 1000v€ - 600v€ - 300v€ - 100v€ - 50v€. -
Lähtö 2. 3-4-vuotiaat lämminveriset, Ryhmäajo 1609m. p. 1500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 100v€. -

Kylmäveriset.
Lähtö 3. 3-vuotiaat kylmäveriset, Ryhmäajo 1609m. p. 1000v€ - 600v€ - 300v€ - 100v€ - 50v€. -
Lähtö 4. 4-5-vuotiaat kylmäveriset, Ryhmäajo 1609m. p. 1500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 100v€. -


Osallistujat / Tulokset:

Lämminveriset.
Lähtö 1. 2-vuotiaat lämminveriset, Ryhmäajo 1609m. p. 1000v€ - 600v€ - 300v€ - 100v€ - 50v€. -
Ryhmä 1.
06.05.2019
1. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.21,1aly
2. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) ilm kl – 01.21,4aly x
3. 2v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.21,6aly
4. 2v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.22,2aly
5. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) 22,5aly -- 01.22,5aly x
6. 2v o Radical Damage / Petri (Valmari) 24,5a -- 01.23,2aly
7. 2v o Frankenstein Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.24,1aly
8. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) 22,1aly -- 01.24,2aly

07.05.2019
1. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) 22,5aly -- 01.21,4aly
2. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) 22,1aly -- 01.21,6aly x
3. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) ilm kl – 01.22,5aly
4. 2v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.24,1aly
5. 2v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.24,3aly
6. 2v o Radical Damage / Petri (Valmari) 24,5a -- 01.24,3aly
7. 2v o Frankenstein Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.24,5aly x
8. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.24,5aly xx

08.05.2019
1. 2v o Frankenstein Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.21,2aly
2. 2v o Radical Damage / Petri (Valmari) 24,5a -- 01.21,3aly xx
3. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) ilm kl – 01.21,3aly xx
4. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.21,6aly
5. 2v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.23,2aly
6. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) 22,5aly -- 01.24,1aly
7. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) 22,1aly -- 01.24,3aly
8. 2v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.24,3aly x

09.05.2019
1. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.21,2aly
2. 2v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.21,5aly xx
3. 2v o Radical Damage / Petri (Valmari) 24,5a -- 01.22,1aly
4. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) 22,5aly -- 01.22,2aly
5. 2v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.22,4aly
6. 2v o Frankenstein Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.23,3aly
7. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) ilm kl – 01.23,4aly
8. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) 22,1aly -- 01.24,2aly

10.05.2019
1. 2v o Radical Damage / Petri (Valmari) 24,5a -- 01.21,1aly
2. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.21,2aly x
3. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) 22,5aly -- 01.21,5aly
4. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) ilm kl – 01.22,3aly
5. 2v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.22,4aly
6. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) 22,1aly -- 01.22,4aly
7. 2v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.24,1aly
8. 2v o Frankenstein Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.24,4aly x

11.05.2019
1. 2v t Sølv's Cumin / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.21,1aly x
2. 2v o Sølv's Horizon / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.21,2aly
3. 2v o Troubadour d'Arc / (RuKo) 22,5aly -- 01.21,5aly
4. 2v o Radical Damage / Petri (Valmari) 24,5a -- 01.22,2aly
5. 2v o Rjazán Raskidaj / Julle (RasKi) ilm kl – 01.22,4aly
6. 2v t Etoile d'Euphorbia / (RuKo) 22,1aly -- 01.24,2aly
7. 2v o Balios Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.24,3aly x

Hylätty
2v o Frankenstein Snilli / (SnRa) ei enn. -- - hpl

Ryhmä 2.
06.05.2019
1. 2v t Celine Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.21,5aly
2. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 01.21,6aly xx
3. 2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- 01.21,6aly
4. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 01.22,5aly xx
5. 2v t Nailed It Snilli / (Anti) ei enn. -- 01.24,3aly
6. 2v o Sølv's Knock Out / (Anti) ei enn. -- 01.24,3aly
7. 2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.24,3aly x
8. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 01.24,4aly
9. 2v o Graffiti Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.24,4aly

07.05.2019
1. 2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- 01.21,1aly
2. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 01.21,2aly
3. 2v o Sølv's Knock Out / (Anti) ei enn. -- 01.21,2aly xx
4. 2v o Graffiti Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.21,2aly xx
5. 2v t Nailed It Snilli / (Anti) ei enn. -- 01.21,3aly
6. 2v t Celine Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.21,3aly
7. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 01.22,5aly
8. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 01.23,1aly

Hylätty
2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- - hll

08.05.2019
1. 2v t Celine Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.21,1aly
2. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 01.21,2aly x
3. 2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- 01.21,3aly xx
4. 2v o Graffiti Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.23,2aly
5. 2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.23,2aly
6. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 01.23,3aly
7. 2v o Sølv's Knock Out / (Anti) ei enn. -- 01.24,3aly
8. 2v t Nailed It Snilli / (Anti) ei enn. -- 01.24,4aly
9. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 01.24,5aly

09.05.2019
1. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 01.21,2aly
2. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 01.21,4aly
3. 2v o Sølv's Knock Out / (Anti) ei enn. -- 01.21,4aly x
4. 2v t Celine Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.21,5aly
5. 2v o Graffiti Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.21,6aly
6. 2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.22,3aly x
7. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 01.23,1aly
8. 2v t Nailed It Snilli / (Anti) ei enn. -- 01.24,4aly

Hylätty
2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- - k

10.05.2019
1. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 01.21,6aly xx
2. 2v t Celine Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.22,6aly x
3. 2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- 01.23,2aly
4. 2v t Nailed It Snilli / (Anti) ei enn. -- 01.23,4aly
5. 2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.24,2aly x
6. 2v o Graffiti Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.24,5aly
7. 2v o Sølv's Knock Out / (Anti) ei enn. -- 01.24,5aly
8. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 01.24,6aly
9. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 01.24,6aly x

11.05.2019
1. 2v t Celine Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.21,5aly
2. 2v t Sierra Sea Air / Jens (Team Ninitra) ei enn. -- 01.22,4aly
3. 2v t The Next Best Thing Rewa / Jannica (APR) 19,3aly -- 01.23,1aly x
4. 2v o Graffiti Snilli / (SnRa) ei enn. -- 01.23,1aly
5. 2v t Nailed It Snilli / (Anti) ei enn. -- 01.23,2aly
6. 2v o Sølv's Knock Out / (Anti) ei enn. -- 01.24,1aly
7. 2v t Conquete Smoke / (RuKo) ei enn -- 01.24,2aly
8. 2v t Rjazán Tequila / (RuKo) ei enn -- 01.24,5aly
9. 2v o Rjazán Boomkah / (RuKo) ei enn -- 01.24,6aly


Lähtö 2. 3-4-vuotiaat lämminveriset, Ryhmäajo 1609m. p. 1500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 100v€. -
Ryhmä 1.
06.05.2019
1. 3v t Regina Snilli / Juha (Valmari) 23,5a -- 01.17,1aly x
2. 4v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- 01.17,3aly
3. 3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- 01.17,4aly
4. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 01.17,4aly
5. 3v t Renaissance Unia / Unto (Valmari) 18,2a -- 01.18,2aly
6. 4v o Fudgebaron MacLily / Juha (Valmari) 16,2a -- 01.18,6aly
7. 4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- 01.19,5aly
8. 3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- 01.20,1aly
9. 3v o Magnifico Unia / (RuKo) 23,3ke -- 01.20,2aly x
10. 4v t Delightful MacLily / (SnRa) 14,3a -- 01.20,3aly

07.05.2019
1. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 01.17,6aly
2. 4v t Delightful MacLily / (SnRa) 14,3a -- 01.18,5aly
3. 3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- 01.18,6aly
4. 3v t Renaissance Unia / Unto (Valmari) 18,2a -- 01.19,3aly
5. 4v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- 01.19,4aly
6. 4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- 01.20,2aly
7. 3v o Magnifico Unia / (RuKo) 23,3ke -- 01.20,3aly
8. 3v t Regina Snilli / Juha (Valmari) 23,5a -- 01.20,3aly x
9. 4v o Fudgebaron MacLily / Juha (Valmari) 16,2a -- 01.20,4aly x
10. 3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- 01.20,6aly xx

08.05.2019
1. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 01.17,2aly
2. 3v t Regina Snilli / Juha (Valmari) 23,5a -- 01.17,3aly
3. 4v o Fudgebaron MacLily / Juha (Valmari) 16,2a -- 01.17,5aly
4. 3v t Renaissance Unia / Unto (Valmari) 18,2a -- 01.18,1aly
5. 4v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- 01.18,3aly
6. 3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- 01.19,1aly
7. 4v t Delightful MacLily / (SnRa) 14,3a -- 01.19,3aly
8. 3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- 01.19,4aly
9. 3v o Magnifico Unia / (RuKo) 23,3ke -- 01.19,6aly
10. 4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- 01.19,6aly

09.05.2019
1. 3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- 01.17,2aly
2. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 01.17,3aly
3. 3v t Regina Snilli / Juha (Valmari) 23,5a -- 01.17,4aly
4. 4v o Fudgebaron MacLily / Juha (Valmari) 16,2a -- 01.17,5aly
5. 3v o Magnifico Unia / (RuKo) 23,3ke -- 01.17,5aly
6. 4v t Delightful MacLily / (SnRa) 14,3a -- 01.18,2aly
7. 3v t Renaissance Unia / Unto (Valmari) 18,2a -- 01.20,3aly

Hylätty
4v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- - hll
4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- - hll
3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- - k

10.05.2019
1. 3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- 01.17,4aly xx
2. 4v o Fudgebaron MacLily / Juha (Valmari) 16,2a -- 01.17,5aly x
3. 3v t Renaissance Unia / Unto (Valmari) 18,2a -- 01.17,5aly
4. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 01.17,5aly
5. 3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- 01.17,6aly
6. 4v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- 01.19,3aly
7. 3v t Regina Snilli / Juha (Valmari) 23,5a -- 01.19,4aly
8. 4v t Delightful MacLily / (SnRa) 14,3a -- 01.20,1aly
9. 4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- 01.20,5aly
10. 3v o Magnifico Unia / (RuKo) 23,3ke -- 01.20,6aly

11.05.2019
1. 3v t Renaissance Unia / Unto (Valmari) 18,2a -- 01.17,1aly
2. 4v o Daniel d'Athée / Sylve (Team Ninitra) 15,2a -- 01.17,3aly
3. 3v o Magnifico Unia / (RuKo) 23,3ke -- 01.18,3aly x
4. 3v t Summernight Saga / Gunvor (Team Ninitra) 19,2a -- 01.18,4aly x
5. 4v o Howland Hudson / Niklas (Team Ninitra) 16,4a -- 01.18,4aly xx
6. 4v t Zapphire Excess / (RuKo) 19,2ake -- 01.18,6aly
7. 3v o Vallance Win / Bertel (Team Ninitra) 20,2a -- 01.19,6aly x
8. 4v o Fudgebaron MacLily / Juha (Valmari) 16,2a -- 01.20,1aly xx
9. 3v t Regina Snilli / Juha (Valmari) 23,5a -- 01.20,3aly
10. 4v t Delightful MacLily / (SnRa) 14,3a -- 01.20,3aly

Ryhmä 2.
06.05.2019
1. 4v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 16,4a -- 01.17,3aly
2. 3v t Charlene Snilli / (SnRa) 16,2a -- 01.18,1aly
3. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 01.18,4aly
4. 3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 01.18,5aly
5. 3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- 01.19,1aly x
6. 4v o Flashfire Ach / (RuKo) 18,6aly -- 01.19,4aly x
7. 3v o Texas Boost / (RuKo) 23,5ke -- 01.19,6aly
8. 3v o Firefox Luxorious / (RuKo) 25,2ke -- 01.20,4aly
9. 3v o Can't Take Me On / Petri (Valmari) 19,6 -- 01.20,6aly

07.05.2019
1. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 01.17,1aly
2. 4v o Flashfire Ach / (RuKo) 18,6aly -- 01.17,2aly
3. 3v t Charlene Snilli / (SnRa) 16,2a -- 01.17,3aly x
4. 3v o Firefox Luxorious / (RuKo) 25,2ke -- 01.17,4aly
5. 3v o Can't Take Me On / Petri (Valmari) 19,6 -- 01.17,4aly
6. 3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- 01.18,2aly
7. 4v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 16,4a -- 01.18,3aly
8. 3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 01.18,3aly xx
9. 3v o Texas Boost / (RuKo) 23,5ke -- 01.20,4aly x

08.05.2019
1. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 01.17,5aly xx
2. 3v t Charlene Snilli / (SnRa) 16,2a -- 01.17,6aly
3. 3v o Texas Boost / (RuKo) 23,5ke -- 01.18,3aly
4. 3v o Can't Take Me On / Petri (Valmari) 19,6 -- 01.18,5aly
5. 3v o Firefox Luxorious / (RuKo) 25,2ke -- 01.19,3aly xx
6. 4v o Flashfire Ach / (RuKo) 18,6aly -- 01.19,4aly
7. 4v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 16,4a -- 01.20,1aly
8. 3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- 01.20,3aly
9. 3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 01.20,4aly

09.05.2019
1. 4v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 16,4a -- 01.17,3aly x
2. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 01.17,3aly
3. 3v t Charlene Snilli / (SnRa) 16,2a -- 01.18,3aly
4. 4v o Flashfire Ach / (RuKo) 18,6aly -- 01.18,4aly
5. 3v o Texas Boost / (RuKo) 23,5ke -- 01.18,6aly
6. 3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 01.19,1aly xx
7. 3v o Can't Take Me On / Petri (Valmari) 19,6 -- 01.19,4aly x
8. 3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- 01.20,3aly x
9. 3v o Firefox Luxorious / (RuKo) 25,2ke -- 01.20,3aly

10.05.2019
1. 4v o Flashfire Ach / (RuKo) 18,6aly -- 01.17,1aly x
2. 3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 01.17,5aly
3. 3v t Charlene Snilli / (SnRa) 16,2a -- 01.17,6aly
4. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 01.18,4aly xx
5. 3v o Firefox Luxorious / (RuKo) 25,2ke -- 01.18,4aly
6. 3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- 01.19,2aly
7. 3v o Can't Take Me On / Petri (Valmari) 19,6 -- 01.20,4aly
8. 3v o Texas Boost / (RuKo) 23,5ke -- 01.20,4aly x
9. 4v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 16,4a -- 01.20,4aly

11.05.2019
1. 3v t Vivonne Win / Marcus (Team Ninitra) 18,2a -- 01.17,2aly
2. 3v o Can't Take Me On / Petri (Valmari) 19,6 -- 01.17,2aly
3. 3v o Knightinamillion / Magnhild (Team Ninitra) 19,3a -- 01.17,3aly x
4. 4v t Rjazán Perfect Luxury / (SnRa) 16,4a -- 01.17,5aly x
5. 4v o Ol' Buttermilk Sky / Jannica (APR) 19,5aly -- 01.18,4aly
6. 3v o Firefox Luxorious / (RuKo) 25,2ke -- 01.19,1aly x
7. 3v t Charlene Snilli / (SnRa) 16,2a -- 01.19,4aly
8. 4v o Flashfire Ach / (RuKo) 18,6aly -- 01.20,5aly xx
9. 3v o Texas Boost / (RuKo) 23,5ke -- 01.20,5aly x




Kylmäveriset.
Lähtö 3. 3-vuotiaat kylmäveriset, Ryhmäajo 1609m. p. 1000v€ - 600v€ - 300v€ - 100v€ - 50v€. -
Ryhmä 1.
06.05.2019
1. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 01.39,2aly
2. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 01.39,3aly x
3. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 01.39,3aly x
4. 3v o Singahdus / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.39,5aly
5. 3v o Snillin Muusikko / (SnRa) ei enn. -- 01.42,2aly
6. 3v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) ei enn. -- 01.42,3aly
7. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 01.42,4aly
8. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 01.42,4aly
9. 3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- 01.42,5aly

Hylätty
3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- - hml

07.05.2019
1. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 01.39,2aly
2. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 01.39,4aly
3. 3v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) ei enn. -- 01.39,6aly
4. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 01.40,1aly xx
5. 3v o Snillin Muusikko / (SnRa) ei enn. -- 01.40,2aly
6. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 01.41,1aly
7. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 01.41,2aly x
8. 3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- 01.41,6aly x
9. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 01.42,3aly x

Hylätty
3v o Singahdus / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- - hll

08.05.2019
1. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 01.39,2aly xx
2. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 01.39,2aly x
3. 3v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) ei enn. -- 01.39,3aly
4. 3v o Snillin Muusikko / (SnRa) ei enn. -- 01.39,5aly x
5. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 01.40,5aly
6. 3v o Singahdus / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.41,2aly x
7. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 01.41,5aly x
8. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 01.42,4aly
9. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 01.42,6aly x

Hylätty
3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- - hyl

09.05.2019
1. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 01.39,3aly x
2. 3v o Snillin Muusikko / (SnRa) ei enn. -- 01.39,4aly
3. 3v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) ei enn. -- 01.39,4aly x
4. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 01.40,4aly x
5. 3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- 01.41,2aly
6. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 01.41,4aly
7. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 01.41,4aly
8. 3v o Singahdus / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.42,2aly
9. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 01.42,4aly
10. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 01.42,4aly

10.05.2019
1. 3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- 01.39,3aly
2. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 01.39,4aly xx
3. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 01.39,5aly
4. 3v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) ei enn. -- 01.40,3aly
5. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 01.40,4aly
6. 3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- 01.41,1aly
7. 3v o Singahdus / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.41,2aly x
8. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 01.41,3aly
9. 3v o Snillin Muusikko / (SnRa) ei enn. -- 01.42,2aly
10. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 01.42,6aly

11.05.2019
1. 3v o AH Villiharha / (RuKo) ei enn -- 01.39,3aly x
2. 3v o Snillin Muusikko / (SnRa) ei enn. -- 01.39,5aly x
3. 3v o Singahdus / Milton (Team Ninitra) ei enn. -- 01.40,4aly
4. 3v t Snillin Ainutlaatuinen / (SnRa) ei enn. -- 01.40,5aly
5. 3v o Ruskon Eetvartti / (RuKo) ei enn -- 01.40,6aly
6. 3v t Unian Kiukkuinen / Iivo (KADO) 1.40,2ake -- 01.41,3aly
7. 3v o Unian Yllinkyllin / Kirsi (KADO) 1.38,4ake -- 01.42,1aly
8. 3v o Savun Hiilikäs / (RuKo) ei enn -- 01.42,2aly

Hylätty
3v o Rojaltti KAS / Oona (KADO) 1.31,4ly -- - k
3v t Gjesta / (RuKo) ei enn -- - k

Ryhmä 2.
06.05.2019
1. 3v o Radikalin Vesiselvä / Juha (Valmari) 33,1a -- 01.38,3aly
2. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 01.38,3aly x
3. 3v t Snillin Helmineito / (SnRa) ei enn. -- 01.38,3aly xx
4. 3v t Lupsakas / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.39,1aly
5. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- 01.41,3aly xx
6. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 01.41,4aly
7. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- 01.41,6aly
8. 3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- 01.41,6aly

Hylätty
3v o Purnin Tosijäyhä / Ida (Team Ninitra) ei enn. -- - hpl

07.05.2019
1. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 01.38,2aly
2. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- 01.38,5aly xx
3. 3v t Lupsakas / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.38,6aly
4. 3v o Purnin Tosijäyhä / Ida (Team Ninitra) ei enn. -- 01.39,4aly
5. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 01.39,6aly x
6. 3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- 01.41,3aly

Hylätty
3v t Snillin Helmineito / (SnRa) ei enn. -- - hll
3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- - hyl
3v o Radikalin Vesiselvä / Juha (Valmari) 33,1a -- - hll

08.05.2019
1. 3v t Lupsakas / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.38,3aly
2. 3v o Purnin Tosijäyhä / Ida (Team Ninitra) ei enn. -- 01.38,4aly
3. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- 01.39,2aly
4. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- 01.39,2aly
5. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 01.39,5aly
6. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 01.40,2aly
7. 3v o Radikalin Vesiselvä / Juha (Valmari) 33,1a -- 01.40,3aly
8. 3v t Snillin Helmineito / (SnRa) ei enn. -- 01.41,6aly xx

Hylätty
3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- - hll

09.05.2019
1. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- 01.38,2aly
2. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 01.38,4aly
3. 3v t Snillin Helmineito / (SnRa) ei enn. -- 01.39,1aly
4. 3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- 01.39,3aly
5. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 01.40,1aly
6. 3v t Lupsakas / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.40,3aly
7. 3v o Purnin Tosijäyhä / Ida (Team Ninitra) ei enn. -- 01.40,6aly
8. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- 01.41,4aly

Hylätty
3v o Radikalin Vesiselvä / Juha (Valmari) 33,1a -- - hll

10.05.2019
1. 3v t Snillin Helmineito / (SnRa) ei enn. -- 01.38,2aly
2. 3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- 01.38,5aly
3. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 01.39,2aly
4. 3v o Purnin Tosijäyhä / Ida (Team Ninitra) ei enn. -- 01.39,5aly
5. 3v t Lupsakas / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.40,4aly xx
6. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- 01.40,6aly
7. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 01.41,4aly

Hylätty
3v o Radikalin Vesiselvä / Juha (Valmari) 33,1a -- - k
3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- - hll

11.05.2019
1. 3v o Radikalin Vesiselvä / Juha (Valmari) 33,1a -- 01.38,2aly
2. 3v r Ontuu KAS / Janne (KADO) 1.48,3ke -- 01.38,3aly
3. 3v o Purnin Tosijäyhä / Ida (Team Ninitra) ei enn. -- 01.39,3aly
4. 3v o Ruskon Unohdus / (RuKo) ei enn -- 01.39,4aly
5. 3v t Lupsakas / Anne (Team Ninitra) ei enn. -- 01.40,4aly
6. 3v t Savun Rommitar / (RuKo) ei enn -- 01.40,4aly
7. 3v t Snillin Helmineito / (SnRa) ei enn. -- 01.41,2aly xx
8. 3v o Kammotus KAS / Touko (KADO) 1.32,5ly -- 01.41,4aly x
9. 3v o Urhonpoika / (RuKo) ei enn -- 01.41,5aly


Lähtö 4. 4-5-vuotiaat kylmäveriset, Ryhmäajo 1609m. p. 1500v€ - 900v€ - 600v€ - 300v€ - 100v€. -
Ryhmä 1.
06.05.2019
1. 4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- 01.33,4aly
2. 5v t Purppuralla / Eetu (Valmari) 28,3a -- 01.33,5aly
3. 5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- 01.33,5aly
4. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- 01.34,2aly
5. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 01.34,3aly
6. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 01.35,2aly x
7. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 01.35,4aly
8. 5v o Snilleste Prins / (SnRa) 26,2a -- 01.35,4aly
9. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 01.36,1aly
10. 4v t Mini-Madeleine / Juha (Valmari) 34,5a -- 01.36,1aly x
11. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 01.36,4aly
12. 4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- 01.36,6aly

07.05.2019
1. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 01.33,1aly
2. 5v t Purppuralla / Eetu (Valmari) 28,3a -- 01.33,2aly
3. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 01.33,5aly
4. 4v t Mini-Madeleine / Juha (Valmari) 34,5a -- 01.35,5aly
5. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 01.36,1aly x
6. 4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- 01.36,1aly
7. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 01.36,2aly x
8. 5v o Snilleste Prins / (SnRa) 26,2a -- 01.36,2aly
9. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 01.36,3aly xx

Hylätty
5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- - hml
5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- - hml
4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- - hll

08.05.2019
1. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- 01.33,2aly
2. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 01.33,4aly
3. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 01.33,4aly
4. 4v t Mini-Madeleine / Juha (Valmari) 34,5a -- 01.33,5aly
5. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 01.33,5aly
6. 5v o Snilleste Prins / (SnRa) 26,2a -- 01.34,2aly
7. 4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- 01.34,4aly
8. 4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- 01.34,5aly x
9. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 01.35,3aly x
10. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 01.35,5aly
11. 5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- 01.36,3aly
12. 5v t Purppuralla / Eetu (Valmari) 28,3a -- 01.36,4aly

09.05.2019
1. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 01.33,5aly
2. 4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- 01.33,5aly
3. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 01.34,1aly
4. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 01.34,2aly
5. 5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- 01.34,2aly x
6. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 01.34,3aly
7. 5v t Purppuralla / Eetu (Valmari) 28,3a -- 01.35,1aly
8. 4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- 01.35,2aly x
9. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 01.36,2aly x
10. 5v o Snilleste Prins / (SnRa) 26,2a -- 01.36,4aly
11. 4v t Mini-Madeleine / Juha (Valmari) 34,5a -- 01.36,4aly
12. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- 01.36,5aly

10.05.2019
1. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- 01.33,1aly xx
2. 4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- 01.33,1aly
3. 5v o Snilleste Prins / (SnRa) 26,2a -- 01.33,4aly
4. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 01.33,5aly
5. 4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- 01.34,3aly
6. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 01.34,5aly
7. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 01.35,6aly
8. 5v t Purppuralla / Eetu (Valmari) 28,3a -- 01.36,1aly x
9. 4v t Mini-Madeleine / Juha (Valmari) 34,5a -- 01.36,2aly
10. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 01.36,3aly
11. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 01.36,5aly
12. 5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- 01.36,6aly

11.05.2019
1. 5v t Guen Sabriina / Sari (KADO) 1.28,2ake -- 01.33,1aly x
2. 5v o Oispa Voitto / Jessica (APR) 27,4aly -- 01.33,3aly
3. 4v o Ruskon Farssi / Riku (KADO) 1.29,4ake -- 01.33,4aly xx
4. 4v t Ruskon Hallatar / (RuKo) 39,4aly -- 01.34,1aly
5. 5v o Purnin Velmutus / Niklas (Team Ninitra) 27,4a -- 01.34,6aly
6. 4v t Purnin Vitkutus / Gunvald (Team Ninitra) 34,2a -- 01.35,2aly
7. 5v o Guen Ikikipinä / Ida (KADO) 1.28,2ake -- 01.35,4aly
8. 5v t Purppuralla / Eetu (Valmari) 28,3a -- 01.35,5aly
9. 4v o Mentiin / Marcus (Team Ninitra) 34,5a -- 01.36,2aly x
10. 4v t Mini-Madeleine / Juha (Valmari) 34,5a -- 01.36,3aly x

Hylätty
4v t Nelda / Thorvald (Team Ninitra) 33,2a -- - hpl
5v o Snilleste Prins / (SnRa) 26,2a -- - hll

Ryhmä 2.
06.05.2019
1. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 01.30,2aly
2. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 01.30,3aly
3. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 01.30,3aly
4. 5v t Unian Tulikipuna / (Unia) 27,5a -- 01.30,5aly
5. 4v t Unian Lorutar / (SnRa) 34,3a -- 01.31,3aly
6. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 01.31,4aly x
7. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- 01.31,5aly
8. 4v o Snillin Taavetti / (SnRa) 32,3a -- 01.31,5aly
9. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 01.31,6aly
10. 5v t Unian Cinderella / (Unia) 26,5 -- 01.33,3aly x
11. 5v t Ruskon Fihutar / (Unia) 28,2a -- 01.33,6aly

07.05.2019
1. 4v o Snillin Taavetti / (SnRa) 32,3a -- 01.30,1aly
2. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 01.30,1aly
3. 5v t Unian Tulikipuna / (Unia) 27,5a -- 01.30,3aly
4. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 01.31,1aly x
5. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 01.31,3aly
6. 5v t Ruskon Fihutar / (Unia) 28,2a -- 01.31,3aly
7. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 01.31,5aly
8. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 01.32,1aly
9. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- 01.32,2aly
10. 4v t Unian Lorutar / (SnRa) 34,3a -- 01.32,3aly
11. 5v t Unian Cinderella / (Unia) 26,5 -- 01.32,4aly xx

08.05.2019
1. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 01.30,3aly x
2. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- 01.30,3aly
3. 5v t Ruskon Fihutar / (Unia) 28,2a -- 01.30,6aly
4. 5v t Unian Cinderella / (Unia) 26,5 -- 01.31,2aly
5. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 01.31,3aly
6. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 01.31,3aly
7. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 01.31,4aly
8. 4v o Snillin Taavetti / (SnRa) 32,3a -- 01.31,4aly
9. 5v t Unian Tulikipuna / (Unia) 27,5a -- 01.31,5aly
10. 4v t Unian Lorutar / (SnRa) 34,3a -- 01.32,1aly xx
11. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 01.32,2aly

09.05.2019
1. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 01.30,2aly x
2. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 01.30,5aly x
3. 4v o Snillin Taavetti / (SnRa) 32,3a -- 01.31,2aly xx
4. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 01.31,3aly
5. 5v t Ruskon Fihutar / (Unia) 28,2a -- 01.31,3aly
6. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 01.31,6aly
7. 5v t Unian Tulikipuna / (Unia) 27,5a -- 01.31,6aly
8. 4v t Unian Lorutar / (SnRa) 34,3a -- 01.32,2aly
9. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 01.33,2aly
10. 5v t Unian Cinderella / (Unia) 26,5 -- 01.33,2aly
11. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- 01.33,3aly

10.05.2019
1. 4v t Unian Lorutar / (SnRa) 34,3a -- 01.30,1aly
2. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 01.30,2aly x
3. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 01.30,2aly
4. 5v t Unian Tulikipuna / (Unia) 27,5a -- 01.30,2aly
5. 5v t Ruskon Fihutar / (Unia) 28,2a -- 01.30,5aly
6. 4v o Snillin Taavetti / (SnRa) 32,3a -- 01.31,1aly x
7. 5v t Unian Cinderella / (Unia) 26,5 -- 01.32,4aly x
8. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 01.33,1aly
9. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 01.33,1aly x
10. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 01.33,5aly

Hylätty
4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- - hml

11.05.2019
1. 5v t Ruskon Fihutar / (Unia) 28,2a -- 01.30,3aly
2. 5v o Ruskon Kahviketku / Jens (Team Ninitra) 27,4a -- 01.30,4aly
3. 4v t Sinikki KAS / Rasmus (KADO) 1.30,2ake -- 01.30,4aly
4. 4v o Maine / Anders (Team Ninitra) 33,5a -- 01.30,6aly
5. 4v o Purnin Raaelma / Gunvor (Team Ninitra) 34,1a -- 01.31,2aly
6. 4v t Ruskon Liekitär / (RuKo) 39,2aly -- 01.31,3aly
7. 4v o Snillin Taavetti / (SnRa) 32,3a -- 01.31,3aly
8. 4v t Ajattara RC / Veikka (KADO) 1.30,2ake -- 01.32,6aly x
9. 5v t Unian Tulikipuna / (Unia) 27,5a -- 01.33,1aly
10. 5v t Unian Cinderella / (Unia) 26,5 -- 01.33,3aly x
11. 4v t Unian Lorutar / (SnRa) 34,3a -- 01.33,3aly xx

Ulkoasu © M Layouts
Kilpailut