VRER-ravit 19.07.2019

>> KILPAILUT JÄRJESTÄÄ RJAZÀN TROTTERS

Näissä raveissa juostaan NDM-lähtö Chance II Serie.

Osallistuminen / Rajoitukset
>> Yksi hevonen voi kilpailla vain yhdessä lähdössä.
>> Peruslähtöihin 3 hevosta / omistaja.
>> NDM-lähtöön 1 hevonen / omistaja + varahevonen / omistaja.
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella

NDM-Info
Nordic Dream Meeting on VRER:in alainen suurkilpailu lämminverisille.
Ennen kuin hevonen voi osallistua lähtöihin täytyy hevosen löytyä NDM:n osallistujat-sivulta.
Näissä raveissa Lähtö 5. Chance II Serie.
Lähdön 2 parasta jatkavat suoraan NDM-finaaliin.

Osallistuminen:
>> MUISTATHAN BR-TAGIN ILMOITTAUTUMISEESI !
>> Järjestähän osallistujat hitaimmasta nopeimpaan !
>> Väärässä muodossa olevat tai väärin ilmoitetut osallistumiset hylätään ilman erillistä ilmoitusta !

Osallistuminen tapahtuu sähköpostitse osoitteeseen raivo09@outlook.com otsikolla: rjazanvrer6.

Osallistuminen päättyy !! 19.07.2019, klo. 23.00 !! jonka jälkeen tulleet osallistumiset hylätään.

Lähtö x (rivinvaihto)
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys -- <*br> POISTA TÄHTI !
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKo) 00,0ly -- )

Lähdöt
Lähtö 1. Ryhmäajo 1609m, alle 2.00 aikaiset B-ponit
p. 150v€ - 100v€ - 50v€ - 30v€ - 10v€.

Lähtö 1. Ryhmäajo 1609m, alle 2.30 aikaiset A-ponit
p. 150v€ - 100v€ - 50v€ - 30v€ - 10v€.

Lähtö 3. Ryhmäajo 1609m, alle 24,9 aikaiset kylmäveriset
p. 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€

Lähtö 4. Ryhmäajo 1609m, alle 12,9 aikaiset lämminveriset
p. 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€

Lähtö 5. Chance II Serie, Ryhmäajo 1609m, 12,0 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€



Osallistujat / Tulokset:
Lähdöt
Lähtö 1. Ryhmäajo 1609m, alle 2.00 aikaiset B-ponit
p. 150v€ - 100v€ - 50v€ - 30v€ - 10v€.

1. 12v o Ethan Narr / (ARO) 41,4a -- 45,6aly
2. 12v t Mellony Narr / (ARO) 52,5a -- 47,8aly
3. 12v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.58,5aly -- 48,1aly
4. 9v o Toy’s Hjalmar / (SnRa) 55,5 -- 48,2aly
5. 11v t Toy's Fantazia / (SnRa) 50,4 -- 48,5aly
6. 10v t Toy's Adaia / (ARO) 44,2a -- 48,7aly
7. 18v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 48,9aly
8. 17v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.46,1aly -- 49,2aly
9. 8v o Da Capo Kjell / (SnRa) 55,6 -- 49,5aly

Lähtö 2. Ryhmäajo 1100m, alle 2.30 aikaiset A-ponit
p. 150v€ - 100v€ - 50v€ - 30v€ - 10v€.

1. 10v t Nessia Duán / (SnRa) 2.15,5a -- 2.16,3aly
2. 18v o Radikaali Floppaaja / (ARO) 2.13,5a -- 2.16,6aly
3. 12v o Sailin' Light / (SnRa) 2.16,5a -- 2.16,7aly
4. 14v t Magic Ghost AD / Jannica (APR) 2.26,5aly -- 2.17,3aly
5. 9v t Toy's Gloria / (SnRa) 2.13,5a -- 2.17,4aly
6. 18v o Taikatatti RC / (ARO) 2.12,4a -- 2.17,7aly
7. 15v o Fool's Snickerdoodle / (ARO) 2.12,5a -- 2.17,8aly

Lähtö 3. Ryhmäajo 1609m, alle 24,9 aikaiset kylmäveriset
p. 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€

1. 11v t Snillin Timantti / (SnRa) 23,1a -- 22,4aly
2. 10v o Bergthor / (ARO) 21,2a -- 22,5aly
3. 10v t Nattfjäril / (ARO) 22,6a -- 22,7aly
4. 7v t Ruskon Jaava / (SnRa) 23,1a -- 22,9aly
5. 6v t Pompeji Häikäisevä / Helga (Team Ninitra) 24,6a -- 23,0aly
6. 9v t Purnin Loihelma / Sylve (Team Ninitra) 22,4a -- 23,1aly
7. 7v o Snillin Morrison / (SnRa) 22,3a -- 23,3aly
8. 7v o Nattåska / (ARO) 24,4a -- 23,5aly
9. 9v o Repertuaari / Eugenia (Team Ninitra) 23,3a -- 23,8aly

Lähtö 4. Ryhmäajo 1609m, alle 12,9 aikaiset lämminveriset
p. 3500v€ - 3000v€ - 2500v€ - 2000v€ - 1500v€

1. 7v o Lord Wallenberg / (SnRa) 11,6a -- 11,3aly
2. 12v o Brother Sam / Eugenia (Team Ninitra) 11,0a -- 11,4aly
3. 6v t Enchanted MacLily / (ARO) 12,2a -- 11,6aly
4. 6v t Smashing MacLily / (ARO) 11,6a -- 11,7aly
5. 6v t Ramona Snilli / (SnRa) 11,5a -- 11,9aly
6. 11v o Radical Riddler / (ARO) 10,1a -- 12,0aly
7. 10v t Mosaic / Anders (Team Ninitra) 11,5a -- 12,1aly
8. 8v t Tall Tale / Helga (Team Ninitra) 12,5a -- 12,3aly
9. 8v o Kickman Snilli / (SnRa) 11,4a -- 12,4aly

Lähtö 5. Chance II Serie, Ryhmäajo 1609m, 12,0 ja nopeammat lämminveriset
p. 5000v€ - 2500v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€

Tulokset arpoi Anarchy, kiitos !

1. 12v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 10,5a – 11,0aly - jatkoon.
Labyrinthian Lies oli päässyt mukaan myös Festival Raceen, josta se pääsi finaaliin, joten sen ei olisi tarvinnut enää osallistua Chance II.
2. 8v t Mythic Win / Urmas (Team Ninitra) 12,4a – 11,2aly - jatkoon.
3. 8v t Jekaterína BUG / (DS) 11,1aly – 11,4aly - jatkoon.
4. 9v o Quousic RAT / (DS) 11,2ake – 11,5aly
5. 9v t Horror Pomp / (ARO) 11,2a – 11,7aly
6. 6v t Dragonlily Speed / (SnRa) 12,3a – 11,8aly
7. 9v o Radical Alter Ego / (RuKo) 10,3aly – 11,9aly
8. 7v o Blackfyre Ach / (ARO) 11,1a – 12,0aly
9. 10v o Benjamin Snilli / (SnRa) 10,3a – 12,1aly
10. 10v o Starscream Snilli / (RuKo) 11,8aly – 12,3aly


Ulkoasu © M Layouts
Kilpailut